.

.

New
1Pc Мотоцикл Делови на Мотор Масло Мрежа на Филтри За APRILIA ПЕГАЗ 650 PEGASO650 652 1993-2000 Мотор Филтер

1Pc Мотоцикл Делови на Мотор Масло Мрежа на Филтри За APRILIA ПЕГАЗ 650 PEGASO650 652 1993-2000 Мотор Филтер

DEN 259.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. За било какви прашања, pls.060 кг Количина : 1pc
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Детали

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Висина:
5.2cm
Бренд Име:
AHL
Објектот Должина:
5.6cm
Објектот Ширина:
0inch
Име На Модел:
ПЕГАЗ 650 652 1993-2000 НА ФИЛТЕРОТ ЗА МАСЛО
Објектот Тежина:
60g
Материјал Тип:
Хартија И Метал
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина(Копно)
Дел Број:
151
Надворешниот Дијаметар:
56mm
Внатрешен Дијаметар:
25mm
Висина:
52mm
Зафатнина:
652
Година:
1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000
is_customized:
Yes
квалитет:
исто како HF KN151 KN 151 KN-151 К&N151 K&N 151
Свеж

Избор на клиенти