.

.

New
1Pc Мотоцикл Делови на Мотор Масло Мрежа на Филтри За SUZUKI DJEBEL250 DJEBEL 250 1995-2007 Мотор Филтер

1Pc Мотоцикл Делови на Мотор Масло Мрежа на Филтри За SUZUKI DJEBEL250 DJEBEL 250 1995-2007 Мотор Филтер

DEN 259.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.375 во (60 мм) Тежина : 0.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. не двоумете се да контактирате со нас.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Детали

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Бренд Име:
AHL
Име На Модел:
DJEBEL250 250 1995-2007 НА ФИЛТЕРОТ ЗА МАСЛО
Објектот Тежина:
52g
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
Хартија И Метал
Објектот Должина:
6.0cm
Објектот Висина:
3.2cm
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина(Копно)
Дел Број:
136
Надворешниот Дијаметар:
60mm
Внатрешен Дијаметар:
16mm
Висина:
32-милиметри
Зафатнина:
250
Година:
1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти