.

.

New
3Pcs Мотоцикл Делови на Мотор Масло Мрежа на Филтри За APRILIA ПЕГАЗ 650 PEGASO650 652 1993-2000 Мотор Филтер

3Pcs Мотоцикл Делови на Мотор Масло Мрежа на Филтри За APRILIA ПЕГАЗ 650 PEGASO650 652 1993-2000 Мотор Филтер

DEN 691.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука.060 кг Количина : 3 еез
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.063 во (52 mm) Внатре Дијаметар : 0.

Детали

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Висина:
5.2cm
Бренд Име:
AHL
Објектот Должина:
5.6cm
Објектот Ширина:
0inch
Име На Модел:
ПЕГАЗ 650 652 1993-2000 НА ФИЛТЕРОТ ЗА МАСЛО
Објектот Тежина:
60g
Материјал Тип:
Хартија И Метал
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина(Копно)
Дел Број:
151
Надворешниот Дијаметар:
56mm
Внатрешен Дијаметар:
25mm
Висина:
52mm
Зафатнина:
652
Година:
1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000
is_customized:
Yes
квалитет:
исто како HF KN151 KN 151 KN-151 К&N151 K&N 151
Свеж

Избор на клиенти