.

.

New
1Pc Мотоцикл Делови на Мотор Масло Мрежа на Филтри За SUZUKI DRZ400 DRZ 400 2001-2004 Мотор Филтер

1Pc Мотоцикл Делови на Мотор Масло Мрежа на Филтри За SUZUKI DRZ400 DRZ 400 2001-2004 Мотор Филтер

DEN 259.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. За било какви прашања, pls. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. не двоумете се да контактирате со нас.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука.719 во (44 mm) Внатре Дијаметар : 0. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Детали

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Бренд Име:
AHL
Име На Модел:
DRZ400 400 2001-2004 НА ФИЛТЕРОТ ЗА МАСЛО
Објектот Должина:
4.4cm
Објектот Тежина:
52g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
4.4cm
Материјал Тип:
Хартија И Метал
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина(Копно)
Дел Број:
139
Надворешниот Дијаметар:
44mm
Внатрешен Дијаметар:
13mm
Висина:
44mm
Зафатнина:
400
Година:
2001 2002 2003 2004
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти