.

.

New
1Pc Мотоцикл Делови на Мотор Масло Мрежа на Филтри За BMW F650GS F 650GS F650 ГШ F 650 ГШ 650 ABS 2003 Мотор Филтер

1Pc Мотоцикл Делови на Мотор Масло Мрежа на Филтри За BMW F650GS F 650GS F650 ГШ F 650 ГШ 650 ABS 2003 Мотор Филтер

DEN 259.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.063 во (52 mm) Внатре Дијаметар : 0.969 во (25 mm) надворешен Дијаметар : 2.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). За било какви прашања, pls. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. За повеќе производи кои се Користат За : F650 GS ABS Филтер Материјал : Висок Проток Премиум Медиуми Заптивка Материјал : Нитрилна Гума Висина : 2. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Детали

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Бренд Име:
AHL
Име На Модел:
F650GS 650 ABS 2003 ГОДИНА НА ФИЛТЕРОТ ЗА МАСЛО
Објектот Висина:
5.2cm
Објектот Тежина:
60g
Објектот Должина:
5.6cm
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
Хартија И Метал
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина(Копно)
Дел Број:
151
Надворешниот Дијаметар:
56mm
Внатрешен Дијаметар:
25mm
Висина:
52mm
Зафатнина:
650
Година:
2003 година
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти