.

.

New
филтер за масло за Тојота: Reiz 2.5 / 3.0 L, Круна 2.5 / 3.0 L, Lexus GS300 / IS300 ГШ AURIS AVENSIS е корола RAV OEM:04152-YZZA5 #RH23

филтер за масло за Тојота: Reiz 2.5 / 3.0 L, Круна 2.5 / 3.0 L, Lexus GS300 / IS300 ГШ AURIS AVENSIS е корола RAV OEM:04152-YZZA5

DEN 222.24

Стока
Достапно.


Надворешниот Дијаметар : 70 мм
Внатрешен Дијаметар : 28 mm
Висина : 81 мм

Детали

Осветленост Дел Број:
04152-31080
Бренд Име:
SAFIL
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
04152-31080
Свеж

Избор на клиенти