.

.

New
гориво филтер за кинескиот Ѕид GWPERI /FLORID / COWRY 2.0 / Кул Мечка / Ling Ао / Tengyi C30 / H5 / H6, CV03 / K61 1.3 L #sq151

гориво филтер за кинескиот Ѕид GWPERI /FLORID / COWRY 2.0 / Кул Мечка / Ling Ао / Tengyi C30 / H5 / H6, CV03 / K61 1.3 L sq151

DEN 411.84

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
SAFIL
Производителот Дел Број:
1117100-V08
Објектот Должина:
135
Објектот Ширина:
59
Објектот Висина:
51/8.2-8.2
Другиот Дел Број:
9105-1209041155
Материјал Тип:
филтер хартија
Специјални Функции:
engin гориво филтер
Осветленост Дел Број:
9105-1209041155
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
in
Објектот Тежина:
0.3kg
Свеж

Избор на клиенти