.

.

New
Атман cf1000 cf1200 Аквариум вода прочистувач атман СП-1000 СП-1200 риба резервоар под притисок надворешен канистер филтер

Атман cf1000 cf1200 Аквариум вода прочистувач атман СП-1000 СП-1200 риба резервоар под притисок надворешен канистер филтер

DEN 2731.00
DEN 2874.72

Стока
Достапно.

100% се провери Пред Превозот
4. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2.Добар квалитет,competitve цена. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.5 кг
Ж-max : 1. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.
Атман cf1000 cf1200 Аквариум вода прочистувач атман СП-1000 СП-1200 риба резервоар под притисок надворешен канистер филтер
Име на производ : надворешен филтер
Опис : СП-1000 : Напон : 220-240 V/50 Hz Материјал : Пластични Моќ : 28 W
Тежина : 6kg
Ж-max : 1. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2.75 м Излез : 1250 L/H Димензии : 26*26*40 CM Погоден за 300-600 L риба Капацитет на резервоар : 9.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!
.75 м Излез : 1250 L/H Димензии : 26*26*47 CM Погоден за 400-700 L риба Капацитет на резервоар : 12 L Штекер : 17 За големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 1-2cm грешка. MOQ : 1pcs
3.5 L Штекер : 17 СП-1200 : Напон : 220-240 V/50 Hz Материјал : Пластични Моќ : 28 W
Тежина : 6.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1.

Детали

боја:
Црна
Големина:
CF 1000, CF 1200
Тип:
Риба
моќност:
28w
Напон:
220-240V
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти