.

.

New
Нова голема големина raccoon кукла кадифен играчки носат големи Животни пополни играчки со најдобрите подароци

Нова голема големина raccoon кукла кадифен играчки носат големи Животни пополни играчки со најдобрите подароци

DEN 815.52

Стока
Достапно.


Нови raccoon Кадифен Кукла Кадифен Играчки
Очите можат да се движат лево и десно
Материјал : супер меки краток кадифен PP памук квалитет должина на 55cm (дури и мали опашка) должина 40cm широк 35cm и 22cm дебела глава должина од 70cm (дури и мали опашка) должина 52cm широк 45см и 30cm дебела глава должина од 100cm (дури и мали опашка) должина 70cm широк 65cm и 38cm дебела глава

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
55cm 70cm 100cm
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Предупредување:
1pcs
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
raccoon
Свеж

Избор на клиенти