.

.

New
Симулација на Кадифен Играчки Големи Schnauzer Симпатична Кукла Куче Украси за Деца Играчка Роденденски Подарок

Симулација на Кадифен Играчки Големи Schnauzer Симпатична Кукла Куче Украси за Деца Играчка Роденденски Подарок

DEN 1100.00
DEN 1183.20

Стока
Достапно.

Трговијата Една опашка на залихите, намалување на стандардот · Нема запис · несовршена, се сметаат за нормални! Ве молиме размислете два пати пред да го купите!
В. Бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот стареење ќе биде зависна од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Производ транспорт, можеби заостанати деформација. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Или со фен за коса дува удар, со цел да се задржи производот меки и меки.

Детали

Висина:
26cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Куче
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
Y-17-12
Бренд Име:
yanghuatoys
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
Не се погодни за под 3 години
Материјал:
Кадифен
Свеж

Избор на клиенти