.

.

New
креативни симулација црна врана модел пена&furs врана птица кукла подарок за 28cm 1773

креативни симулација црна врана модел пена&furs врана птица кукла подарок за 28cm 1773

DEN 890.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
m
Животни:
птица
Материјал:
пена
Возраст Опсег:
> 3 години
Пополнување:
пена гума
Предупредување:
n
Тип:
DIY Прилагодување
Тема:
птица
Форма:
птица
Свеж

Избор на клиенти