.

.

New
1pc Топла 60см Малиот Принц и Лисицата Кадифен Играчки Препарирани Животни Кадифен Образование Играчки за Babys Подароци

1pc Топла 60см Малиот Принц и Лисицата Кадифен Играчки Препарирани Животни Кадифен Образование Играчки за Babys Подароци

DEN 600.00

Стока
Достапно.

Опис : 1. Димензии : 60cm (со опашка); 2. Материјал : мека кадифен; 3. Фил : 100% високо квалитетни PP памук( преку CE сертификација ); 4. Пакување : 1piece/многу во една OPP вреќа. Прирачник мерења на локации, може да биде од 1 до 2 cm во грешка, ви благодариме за вашето разбирање, најдобри желби !

Детали

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Образовни,Мека,Модел,DIY,Интерактивна
Тип На Објект:
Животни
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Животни:
Foxes
Број На Модел На:
01
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Фокс
Свеж

Избор на клиенти