.

.

New
нова симулација turtledove модел пена & furs браун turtledove подарок за 30cm 1614

нова симулација turtledove модел пена & furs браун turtledove подарок за 30cm 1614

DEN 1399.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа. контакт со нас на : 1.

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
m
Животни:
птица
Материјал:
пена
Возраст Опсег:
> 3 години
Пополнување:
пена гума
Предупредување:
n
Тип:
DIY Прилагодување
Форма:
птица
Тема:
птица
Свеж

Избор на клиенти