.

.

New
симулација бела Cockatoo папагал големи 40cm шири крила пердуви папагал играчка модел дома декорација Божиќ подарок h1122

симулација бела Cockatoo папагал големи 40cm шири крила пердуви папагал играчка модел дома декорација Божиќ подарок h1122

DEN 2468.00
DEN 4656.00

Стока
Достапно.

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.
објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.
Вовед :
внатрешната структура : пластични модел
надворешната структура : крзно&пердуви
пакет : едно парче
ако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Детали

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Модел
Тип На Објект:
Животни
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Пополнување:
пена гума
Материјал:
Пластични
Животни:
птица
Број На Модел На:
T53
Тип:
Модел
Форма:
Животните
Тема:
Играчка
Свеж

Избор на клиенти