.

.

New
за 12x10cm симулација мини мачка со мат , жолта мачка, тешко модел дома декорација божиќ подарок h1196

за 12x10cm симулација мини мачка со мат , жолта мачка, тешко модел дома декорација божиќ подарок h1196

DEN 483.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.
објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект,може да бара наплата или враќање на играчка за нас.
Вовед :
внатрешната структура : пластични модел
надворешната структура : крзно
пакет : едно парче мачка со мат
answer : ___________________________ note : мат боја е по случаен избор .
ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Модел
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Пополнување:
пена гума
Материјал:
Пластични
Животни:
Мачки
Број На Модел На:
T53
Тип:
Модел
Форма:
Животните
Тема:
Играчка
Свеж

Избор на клиенти