.

.

New
Fancytrader 39 / 100cm Најголемите Полнети Мека Кадифен Симпатична Raccoon Играчка, Убаво Подарок За Деца и Пријатели, со Бесплатен Превозот FT50378

Fancytrader 39 / 100cm Најголемите Полнети Мека Кадифен Симпатична Raccoon Играчка, Убаво Подарок За Деца и Пријатели, со Бесплатен

DEN 3503.00
DEN 4272.00

Стока
Достапно.


Политика На Враќање
1. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок.
Целосно следење на сите испораки
Можете да ги пратите вашата нарачка во која било фаза на испорака користење на уникатни следење на број од превозот на веб-страницата на друштвото.
Спорот Резолуција
Ако објектот што е доставен до вас не е она што ќе нареди или ако испораката не пристигне од 30 дена по снабдувач потврди пратката, ве молиме контактирајте го обезбедувачот веднаш. Сите одлуки донесени од страна Ali Express се.
Во Транзит
Информации е заштитена од Veri Sign SSL со клуч за шифрирање должина од 128 бита (највисоко ниво комерцијално достапна). Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена.
Песна испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото.
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Plz контактирате ако имате било какви прашања. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Во моментов, ние поддржува следниве водечки превозот компании : DHL, UPS-от, EMS, ТНТ, Fed Ex, SF Express, Кина Пост и Хонгконг Пост.
Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди уплата. Парите е само објави на доставувачот откако ќе ја потврдите вашата цел е примена во задоволителна состојба.

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,DIY
Предупредување:
Нема Јадење / Нема Греење
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
FT50378
Форма:
raccoon
Животни:
raccoon
Тема:
raccoon
Потекло:
Кина
Возраст:
Сите Возрасти
Внатрешниот Материјал:
ВИСОК LVL PP ПАМУК
Фестивал:
Сите Фестивали
Употреба:
подарок играчка
Тип:
бебе играчка
Големина:
Biggest Raccoon
боја:
Сива Raccoon
Материјали:
Кадифен Raccoon
Свеж

Избор на клиенти