.

.

New
Fancytrader Кадифен Овци Играчки Биг Мека Препарирани Животни Коза Овци Кукла 60cm 24inch

Fancytrader Кадифен Овци Играчки Биг Мека Препарирани Животни Коза Овци Кукла 60cm 24inch

DEN 3149.00
DEN 3840.00

Стока
Достапно.


На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот.
Ако нема договор е постигнат, ве молиме да се достави на Медијација на Барање и да се обезбедат релевантни докази.
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи.
Целосно следење на сите испораки
Можете да ги пратите вашата нарачка во која било фаза на испорака користење на уникатни следење на број од превозот на веб-страницата на друштвото.
Цената е само за едно парче, постојат 3 бои се на располагање, pls забелешка!
Гигант кадифен полнети Коза Овци , l ovely мека Коза Овци играчки
Убаво претставува за пријатели, деца, бебиња и валентин 24 инчи/ 60см
Бесплатен Превозот!! Прифати Пад На Превозот
КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ :
Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот.
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. ( дневник на aliexpress. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет.
Безбедно плаќање со Veri Sign енкрипција
Ali Express Зачувам користи индустрија-водечки Veri Sign шифрирање за да ви донесе најсигурен трансакции онлајн :
На Вашиот Компјутер
Секогаш кога ќе регистрирајте се или пријавете се за нашиот сајт, ние се потврди дека вашиот Интернет прелистувач е трчање Secure Sockets Layer 3.
Купувачот наредби производот и плаќа безбедно користење на Зачувам
Зачувам има. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек.

Детали

Висина:
60cm 24inch
Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
Предупредување:
Нема Јадење / Нема Греење
Материјал:
Памук
Димензии:
60cm 24inch
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
FT50463
Возраст:
За сите возрасти
orgin :
Кина
Материјал:
ВИСОК LVL PP ПАМУК
Надворешен Материјал:
кадифен полнети
Фестивал:
валентин подароци
Големина:
Giant Sheep Toy 24inch
Употреба:
Подарок/Перница Кукла
Тип:
Овци Кадифен Играчки
боја:
Бела/Жолта/Браун Овци
Свеж

Избор на клиенти