.

.

New
мала симпатична кадифен сина лак панда прекрасна играчка панда кукла за 60cm 0393

мала симпатична кадифен сина лак панда прекрасна играчка панда кукла за 60cm 0393

DEN 1399.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

521031538495a Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. ако ви се допаѓа 80см, 100cm, 120cm ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви го испратиме линкот, ви благодарам.

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Животни:
Панда
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
60см
Форма:
Панда
Тема:
Панда
Карактеристики:
Мека
Свеж

Избор на клиенти