.

.

New
1pc Топла Продажба 23cm Симпатична Г-дин Грав Мечка Кадифен Кукла Екипирани Слика Кукла Убав Подарок за Деца Bithday Подарок за Деца

1pc Топла Продажба 23cm Симпатична Г-дин Грав Мечка Кадифен Кукла Екипирани Слика Кукла Убав Подарок за Деца Bithday Подарок

DEN 201.60

Стока
Достапно.


Објектот спецификите
1. Големина : 23 CM
2. Боја : како на слики
3. Материјал : добро PP памук
4. Пакување : 1 парче/многу во една OPP вреќа
Продавачот Ветување
Плаќање И Испорака :
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. СЛОБОДЕН Испорака на кина пост воздух парцела , обично ќе трае од 15 до 25 дена до пристигнувањето.
3. Нашите превозот во светот. Значи, ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
?Услуга
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, па ние може да го следи. Ако имате било какви прашања или поддршка од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа од бизнис време.
?Добивањето На Вашиот Објект
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме нашата најголема да се реши тоа. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ви благодариме .
Вашиот Satisfation,Нашите Извршување!

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Образовни,Модел,DIY
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
01
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Слика Статуа
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Свеж

Избор на клиенти