.

.

New
Аниме Kobayashi-сан Ши не Слугинката Змеј кадифен играчки Змеј Опашка перница 60см

Аниме Kobayashi-сан Ши не Слугинката Змеј кадифен играчки Змеј Опашка перница 60см

DEN 896.16

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Слика Статуа
Број На Модел На:
Kobayashi-сан Ши не Слугинката Змеј
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Бренд Име:
POPIGIST
Предупредување:
1pcs
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
сан Ши не Слугинката Змеј
Свеж

Избор на клиенти