.

.

New
Кендис guo кадифен играчки полнети кукла цртан филм Атентатот Училница насмевка Korosensei наставник смешно животно октопод бебе подарок 1pc

Кендис guo кадифен играчки полнети кукла цртан филм Атентатот Училница насмевка Korosensei наставник смешно животно октопод бебе

DEN 637.00
DEN 671.04

Стока
Достапно.

NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат круг
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .Ние испраќање на поштата во 2-3 дена,тогаш тие ќе треба 7-60 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел .
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Ви благодарам многу!
Кендис guo кадифен играчки полнети кукла цртан филм Атентатот Училница насмевка Korosensei наставник смешно животно октопод бебе подарок 1pc
Материјал : кадифен
Боја : шарени
Облик : октопод
Погоден за : 0+ месеци
Димензија на секој : на pendant е околу 15cm,кукла е околу 30cm
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец.

Детали

Висина:
околу 15cm Pendant, околу 30cm кукла
Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
кендис guo
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Предупредување:
no
Димензии:
no
Број На Модел На:
070708123
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Свеж

Избор на клиенти