.

.

New
црна симулација мачка играчка полиетилен & furs креативни звуци мачка кукла подарок 16x12cm 1570

црна симулација мачка играчка полиетилен & furs креативни звуци мачка кукла подарок 16x12cm 1570

DEN 890.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.


опис : големина е за 16x12cm. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. 44143780417 Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. контакт со нас на : 1.

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
m
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Животни:
Мачки
Материјал:
Вистинска Кожа
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
n
Тип:
DIY Прилагодување
Форма:
Животните
Тема:
Животните
Свеж

Избор на клиенти