.

.

New
1-2.5 години Симпатична бебе дете Кадифен ранци мала торба Симпатична аниме Цртан филм schoolbag детски ранец

1-2.5 години Симпатична бебе дете Кадифен ранци мала торба Симпатична аниме Цртан филм schoolbag детски ранец

DEN 314.00
DEN 330.24

Стока
Достапно.


1-2.5 години Симпатична бебе дете Кадифен ранци мала торба Симпатична аниме Цртан филм schoolbag детски ранец
прекрасна кадифен ранец Мала Големина
Главен Материјал : Добар квалитет мека кадифен
Големина : 23*20*cm*9cm, погоден за деца 1-2.5 години
1. лесен за чистење : супер кристал pilose волна крпа , валкани лесно да се чисти. Машина за миење е во ред.
2. хуманизација дизајн : симпатична ранец, со силна индивидуалност. Назад лесно во грбот.
3. На мултифункционален : може да се стави бонбони, исто така, може да се стави на книги и пенкала.
4. спецификации капацитет : за 23 см*20 см широк, дебелина од околу 9 cm. Просторот може да се одржи книги и пенкало.
5. погоден за возраст : Повеќе од 1 до 2,5 години деца.
6. одделение : градинка класа

Детали

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Кадифен Ранци
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Димензии:
23*20*9cm
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,0-12 Месеци
Материјал:
Кадифен
Бренд Име:
Monssjay
торба големина:
мали
категорија:
РАНЕЦ
Свеж

Избор на клиенти