.

.

New
голема бела стои poodle куче 36x28cm тешко модел,полиетиленски&крзно poodle,проп.дома декорација играчка 1852

голема бела стои poodle куче 36x28cm тешко модел,полиетиленски&крзно poodle,проп.дома декорација играчка 1852

DEN 2773.00
DEN 5232.00

Стока
Достапно.

ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. контакт со нас на : 1.

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Животни:
Куче
Пол:
Унисекс
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Број На Модел На:
l
Материјал:
Вистинска Кожа
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
n
Тип:
DIY Прилагодување
Форма:
Куче
Тема:
Куче
Свеж

Избор на клиенти