.

.

New
30cm Kawaii Растенија vs Зомби Кадифен Играчки Грашок Стрелец Сончоглед Сквош Мека Полнети Играчки Детска Кукла Играчки Топла Продажба 1pc

30cm Kawaii Растенија vs Зомби Кадифен Играчки Грашок Стрелец Сончоглед Сквош Мека Полнети Играчки Детска Кукла Играчки Топла

DEN 497.00
DEN 523.20

Стока
Достапно.

Опис На Производот 1. Големина : околу 30cm 2. Боја : како на Слики 3. Материјал : добро PP Памук 4. Пакување : 1 парче во една OPP вреќа

Детали

Тип На Објект:
Растенија
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Димензии:
30cm
Предупредување:
ништовни
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Овошје Серија
Број На Модел На:
013
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MIAOOWA
Пополнување:
PP Памук
Свеж

Избор на клиенти