.

.

New
90cm За Деца детска Полнети играчки Креативни четка за заби Кадифен Играчки четка за заби Крпа Перница Бебе спие Перница Нова Година подароци

90cm За Деца детска Полнети играчки Креативни четка за заби Кадифен Играчки четка за заби Крпа Перница Бебе спие Перница Нова

DEN 960.00
DEN 1744.32

Стока
Достапно.


Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
Ако најдете големината на производите не ви одговара,можете директно да контактирате со нас
Боја Несовпаѓање :
•Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја reflecton во мониторот осветлување,
позадина итн. Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде
точно.Опис :
Опис Формат Големина : 90cm Боја : Зелена Розова Жолта Сина Материјал : Кадифен +PP Памук
Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние само се гарантира стил да се биде ист како слики прикажани но не на перформанси на различни тела се исто како модел, ти благодарам !
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Напротив, ќе биде двојно внимателни и работливост, бидејќи ние сакаме да се победи.
Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress.
Секој поддршка сте го направиле за мене ќе биде топло благодарен.
Повратни информации :
• Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас .
Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Бренд Име:
YESFEIER
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
1111
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
кадифен перница
Животни:
Ливчиња перница
Свеж

Избор на клиенти