.

.

New
Бесплатен Превозот Нови Пристигна Панда Кадифен Играчки 60см 80см 100cm Големина Панда Мека Полнети Кукла Божиќ ПОДАРОК

Бесплатен Превозот Нови Пристигна Панда Кадифен Играчки 60см 80см 100cm Големина Панда Мека Полнети Кукла Божиќ ПОДАРОК

DEN 960.00

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот Нови Пристигна Панда Кадифен Играчки 60см 80см 100cm Големина Панда Мека Полнети Кукла Божиќ ПОДАРОК

Детали

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Форма:
Слика Статуа
Животни:
Панда
Тема:
панда кадифен играчки
Свеж

Избор на клиенти