.

.

New
Kawaii Ѕвезда Перница Промена на Бојата Прозрачна Перница со Led Светло Мека Препарирани Животни Кукла Играчки за Деца YH336

Kawaii Ѕвезда Перница Промена на Бојата Прозрачна Перница со Led Светло Мека Препарирани Животни Кукла Играчки за Деца YH336

DEN 462.00
DEN 513.12

Стока
Достапно.

Роденденски Подарок Прозрачна перница Божиќ Играчки Led Светло Перница Кадифен Перница Топла и Шарени Ѕвезди Деца Играчки YH336
Овој производ не содржи батерии, ве молиме вашиот сопствен купи батерии
Опис :
Големина : за 38cm*35cm
Боја : како на слики
Материјал : висок квалитет на кадифен
Пакет : OPP вреќа

Детали

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,Grownups,0-12 Месеци,2-4 Години
Број На Модел На:
Led Светло Мека
Материјал:
Кадифен
Предупредување:
Led Светло Мека
Димензии:
36*36cm
Пополнување:
PP Памук
Свеж

Избор на клиенти