.

.

New
Мадагаскар Жирафа Кадифен Играчки, Melman Бебе Подарок, Детска Кукла трговија на Големо со Бесплатен Превозот

Мадагаскар Жирафа Кадифен Играчки, Melman Бебе Подарок, Детска Кукла трговија на Големо со Бесплатен Превозот

DEN 331.00
DEN 363.84

Стока
Достапно.


Бренд нови
Mearsurement : approx40cm за кадифен,
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме купување сигурни!

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
пушите, пет-бесплатно
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
S
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Животни
Животни:
Жирафа
Свеж

Избор на клиенти