.

.

New
Willy Wonka и Чоколадо Фабрика 1971 Костим Инспириран Вест Лак Вратоврска Панталони

Willy Wonka и Чоколадо Фабрика 1971 Костим Инспириран Вест Лак Вратоврска Панталони

DEN 7199.52

Стока
Достапно.

Willy Wonka и Чоколадо Фабрика 1971 Костим - Палто,Вест,Лак Вратоврска,Панталони, Вклучувајќи : Грб,Вест,Лак Вратоврска,Панталони,Кошула
Ткаенини : Сомотски+Памук
Големина : XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL,Една Големина
Предавање на време : 7-15 Days
Тука е големината на табелата
Мажи
Мала : 170cm висина/67in, градите 92-97cm/36-38in, половината 76-79cm/30-31in, хип 90-95cm/35-37in, Треба да Ширина 46cm
Медиум : висина 175cm/69in, градите 99-104cm/39-41in, половината 81-86cm/32-34in, хип 97-102cm/38-40in, Треба да Ширина 48cm
Голем : висина 180cm/71in, градите 107-112cm/42-44in, половината 89-94cm/35-37in, хип 105-110cm/41-43in, Треба да Ширина 50cm
X-Large : висина 185cm/73in, градите 114-119cm/45-47in, половината 97-99cm/38-39in, хип 112-117cm/44-46in, Треба да Ширина 52cm
Жените
Мала : висина 160cm/63in, градите 86-89cm/34-35in, половината 66-69cm/26-27in, хип 91-94cm/36-37in, Треба да Ширина 39cm
Медиум : висина 165cm/65in, градите 91-94cm/36-37in, половината 71-74cm/28-29in, хип 97-99cm/38-39in, Треба да Ширина 40cm
Голем : 170cm висина/67in, градите 97-103cm/38-41in, половината 80-84cm/31-33in, хип 104-109cm/41-43in, Треба да Ширина 41cm
X-Large : висина 175cm/69in, градите 107-112cm/42-44in, половината 88-93cm/35-37in, хип 112-118cm/44-46in, Треба да Ширина 42cm
Забелешка : Ако не големина одговара, можете да изберете "Една Големина", ако е така, ве молиме ни e-mail на Родова, Висина, Тежина, Градите, Половината, Колковите, Рамо Ширина(од рамо до рамо), Рака Должина, и Inseam.
Ако изберете наменска, ве молиме бидете сигурни да ни ги испратите сите мерки што треба.Ви благодариме!

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
willy wonka
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Skycostume
Извор Тип:
Филм & TV
Бренд Име:
COSMORE
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Капут,Вест,Лак Вратоврска,Панталони,Кошула
Материјал:
Сомотски+Памук
Знаци:
willy wonka
боја:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Willy Wonka и Чоколадо Фабрика 1971
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL,Една Големина
Свеж

Избор на клиенти