.

.

New
Star Wars Darth Vader Jedi Црна Браун Кејп Најт Jedi Ноќта На Вештерките Возрасни Мажи Cosplay Костим Целосен Сет Наметка Само

Star Wars Darth Vader Jedi Црна Браун Кејп Најт Jedi Ноќта На Вештерките Возрасни Мажи Cosplay Костим Целосен Сет Наметка Само

DEN 719.52

Стока
Достапно.


Star Wars Darth Vader Тери Jedi Црна Браун Наметка Само Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL Вклучувајќи : само една Наметка

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
Star Wars
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Star Wars
Компоненти:
наметка
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Darth Vader
боја:
Црна
Име:
star wars cosplay
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Суперхерој & Sci-Fi Носии
Свеж

Избор на клиенти