.

.

New
Професионални PDR АЛАТКА Paintless дент отстранување Автомобил Шофершајбната Поправка Комплет алатки авто Стакло ветробранското стакло поправка алатка За Авто Прозор?

Професионални PDR АЛАТКА Paintless дент отстранување Автомобил Шофершајбната Поправка Комплет алатки авто Стакло ветробранското

DEN 305.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


• Овој комплет може да се користи за поправка на повеќекратни оштетувања. (Види слика) Б : Ротирање на клипот да се ослободи пролет клип од долниот рецка, depress на клипот надолу да се вклучат.
Работи најдобро круг на штета не повеќе од еден инч во дијаметар,и пукнатини не подолг од 12 инчи.
• Овој комплет треба да се користи само на бикови-око, пајажина, ѕвезда штети, и некоја комбинација паузи ПОМАЛА од 1 инч (25 mm) во дијаметар. Работиме со цел да им помогне на што повеќе пригоден , ако вашиот стакло штета надвор од нашата функција , ве молиме да се побара стручен техничар наместо на поправка со себе , ви благодарам.
Нашите Шофершајбната Поправка Комплет алатки е лесен за употреба ,тој ги отстранува воздухот од скрши,го исполнува со трајни смола,и го прави тоа дури и посилно отколку порано. се Избегне со користење на директна сончева светлина - работа во засенчени област
Б.Професионални PDR АЛАТКА Paintless дент отстранување Автомобил Шофершајбната Поправка Комплет алатки авто Стакло ветробранското стакло поправка алатка за авто прозорецот
Опис :
Се минимизираат изгледот,и да престане ширењето на чипови и пукнатини во вашиот ветробранското стакло. Поправка тежина : Рок Чип Пит
• Ако штетата(s) се на Возачот Основно Гледање Област (DPVA), како што е опишано во ROLAGS, сопствениците треба да имаат шофершајбната се проверуваат од страна на професионални стакло поправка техничар за да се утврди дали шофершајбната треба да се поправи или замени.Те спаси рака кога прозорецот нијансирање апликација.
ВАЖНО! За да се намали ризикот од хемиски контакт со кожата и очите, секогаш носат безбедност очила и ракавици при ракување со овој производ.Како да се користи Шофершајбната стакло поправка алатки сет (Фотографиите се за повикување само, специфични за главната фигура вид преовладуваат)
Autokitstools Најновиот Автомобил Шофершајбната Поправка Комплет модел за Чипови и Пукнатини Поправка Алатки Поставите настава
Традиционалните поправка алатки кои работат на принцип
1.

Детали

Тип На Објект:
Филери, Лепила & Пломби
Бренд Име:
sikeo
Име На Модел:
Шофершајбната Поправка алатки
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
0.12kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
авто Стакло ветробранското стакло поправка алатки
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Гума
Тип На Објект:
Филери, Лепила & Пломби
Име:
шофершајбната рок чип поправка колекции
Стакло ветробранското стакло поправка алатки:
се користи за автомобил стакло екранот
дома алатки:
DIY поправка алатка
PDR Алатки:
авто Стакло ветробранското стакло поправка алатки
Функција:
Едноставна Операција Поправка на Дент во Брзо
Карактеристики:
Авто Дент Поправка
превозот:
Брза Испорака+Следење На Број
дент поправка алатки:
Автомобил Тело Дент Поправка Алатка
pdr дент алатки:
За автомобил Шофершајбната Поправка алатки
Свеж

Избор на клиенти