.

.

New
бесплатен превозот дома декорација уникатен подарок играчка спиење куче изгледа реално дишење куче спиење

бесплатен превозот дома декорација уникатен подарок играчка спиење куче изгледа реално дишење куче спиење

DEN 1901.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки спиење куче со дишењето
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно, со машина за отчукување на срцето
(можете да ја видите отчукување на срцето или move)
3.совршен занаетите и изгледа реално спиење куче
4. добар дар и украс
5.Големина : 23x10cm (Lx H) и мат 26x20cm(Lx W)
Answer : ___________________________ Note : кога ќе нарачате, ве молиме кажете ни кој број сакате
или на друго место ќе го испрати случаен deliverly.
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски
Куче-1
куче-2
Куче-3
Куче-4
Куче-5
Куче-6
Кутија со тоа

Детали

Тема:
Животните
Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Материјал:
Пластични
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Материјал:
синтетичко крзно
Димензии:
23x8cm
Свеж

Избор на клиенти