.

.

New
бесплатен превозот коњ слика вештачки коњ подарок декорација коњ мини коњ

бесплатен превозот коњ слика вештачки коњ подарок декорација коњ мини коњ

DEN 1098.00
DEN 1248.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки животинско занает коњ
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа вистински коњ
4. добар дар и украс
5.Големина : 23x22cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

Детали

Тема:
ТВ & Филм Карактер
Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Стил:
Пастирски
Материјал:
Пластични
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Големина:
Свеж

Избор на клиенти