.

.

New
10PCS Симпатична Животно Панда Качување Бамбус Смола Cabochon Flatbacks за DIY занаети scrapbooking,23*31mm

10PCS Симпатична Животно Панда Качување Бамбус Смола Cabochon Flatbacks за DIY занаети scrapbooking,23*31mm

DEN 105.60

Стока
Достапно.

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни e-mail,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ако имате било каков проблем pls не двоумете се да контактирате со нас . Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Детали

Тема:
Животните
Материјал:
Смола
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
Ywbeads
Свеж

Избор на клиенти