.

.

New
10PCS Kawaii Смола Божиќ Холи Остава Flatback Cabochon Разубавувањето Додатоци DIY Scrapbooking Занает Одлуки,24*27mm

10PCS Kawaii Смола Божиќ Холи Остава Flatback Cabochon Разубавувањето Додатоци DIY Scrapbooking Занает Одлуки,24*27mm

DEN 104.64

Стока
Достапно.

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни e-mail,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ако имате било каков проблем pls не двоумете се да контактирате со нас .
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Материјал : Смола
Големина : 24*27mm
Боја : Како на сл
Количина : 10pcs/многу
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Детали

Стил:
Европа
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Материјал:
Смола
Свеж

Избор на клиенти