.

.

New
Дедо Добри 94CM Гроздобер ВИСОКО-ОДДЕЛЕНИЕ РЕТКИ ДРВО, МЕСИНГ ФИТИНГ КОМБИНАЦИЈА ЦРНА ОДЕЊЕ СТАП CRUTCH РАКА

Дедо Добри 94CM Гроздобер ВИСОКО-ОДДЕЛЕНИЕ РЕТКИ ДРВО, МЕСИНГ ФИТИНГ КОМБИНАЦИЈА ЦРНА ОДЕЊЕ СТАП CRUTCH РАКА

DEN 1077.00
DEN 2112.00

Стока
Достапно.

Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот. на рачно производство е многу фини со неверојатни детали.5x1)(долги x широк x висок)
Чист Бакар Месинг стар Дедо Добра Среќа Одење Држи Главата
Може да одговара Lobular црвено сандаловина Одење Стап
добредојдовте во мојата продавница
За нас
Во мојата продавница, постојат многу прекрасни предмети кои се на чекање за вас, главно се ангажирани во надворешната вредност на збирка од бронза, порцелан, сребро, cloisonne, воени резерви, Будистички статуи, Будистички материјали и опрема, како што се стари семејни украси занаети. Јас ќе се обидам моето најдобро да им се понуди еден по еден и да се добредојдени да се приклучат на конкуренцијата и доверба цел !
Тука е кинески fengshui бронза богатство пари yuanbao Коњ се Повлече зелка среќа статуа , Тоа е во добра состојба, и беше создадена од страна на квалификувани занаетчии во традиционален стил со парична казна handcrafts . Ова е голем дел од вредни за собирање, вредни лични измени или многу добар присутни. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.
ГОЛЕМИНА (ИНЧЕН) : (А cane35x5.Ви посакувам среќа!
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата.

Детали

Тема:
Маскота
Материјал:
Дрво
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Свеж

Избор на клиенти