.

.

New
Бесплатен превозот (1pcs)120MM, Кристално лотос цвет, кристално стакло дома декорација, кристално paperweights

Бесплатен превозот (1pcs)120MM, Кристално лотос цвет, кристално стакло дома декорација, кристално paperweights

DEN 1500.00
DEN 1704.00

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот (1pcs)120 MM, Кристално лотос цвет, кристално стакло дома декорација, кристално paperweights
Кристал слика(кристал lotus)
Материјал : K9 кристално
Големина : 120mm LOTUS
1. Може да произведе различни бои и големини.
2. Прилагодено дизајн услуга.
3. Се користи за подароци како корпоративна подароци, прослава подароци, одмор подароци и слично.
4. Се користи за декорација на десктоп, соби, канцеларија, хотели, клубови итн.

Детали

Материјал:
Кристално
Стил:
Пастирски
Тема:
Цвет
Бренд Име:
TZ
Име:
кристал лотос цвет
боја:
жолта Разубавувањето
Материјал:
Кристално
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти