.

.

New
Бесплатен Превозот и логото, (50pcs)60MM Жолта Кристално Стакло Дијамант Хартија тежина Свадба Декорација подарок Кристал декорација Снабдување

Бесплатен Превозот и логото, (50pcs)60MM Жолта Кристално Стакло Дијамант Хартија тежина Свадба Декорација подарок Кристал декорација

DEN 8554.00
DEN 9504.00

Стока
Достапно.

Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'.

Детали

Стил:
Европа
Материјал:
Кристално
Тема:
Љубов
Бренд Име:
TZ
пинк кристал свадба подарок:
Кристал Дијамант
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
Жолта
Големина:
60mm
Употреба:
Свадба партија декорација, Дома Декорација
Свеж

Избор на клиенти