.

.

New
Бесплатен превозот, Сјајна стакло ,3d Ласерски, K9 Кристал Paperweight ,5*5*8CM Кристално бели Со играч на голф, Најдобро Продаваните, Целата Продажба

Бесплатен превозот, Сјајна стакло ,3d Ласерски, K9 Кристал Paperweight ,5*5*8CM Кристално бели Со играч на голф, Најдобро Продаваните,

DEN 972.00
DEN 1023.36

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот, Сјајна стакло ,3d Ласерски, K9 Кристал Paperweight ,5*5*8 CM Кристално бели Со играч на голф, Најдобро Продаваните, Целата Продажба
Убаво кристал Paperweight
Материјал : K9 кристално
производи големина : 5*5*8 CM
Испорака :
Објектот ќе биде предаден од страна на курирската служба DHL 3 дена услуга на време откако ќе добиваат јасна плаќање.Купувачот ќе добие на Следење на Број на сметка во првиот пат кога ќе го добие тоа.
Reture pocily :
Купувачот мора да ги контактирате во дрво дена, ако било кој квалитет на проблемот на производи.Плаќање Reture се прифати ако ние може да се добие ефективно се докаже од страна на купувачот.

Детали

Стил:
Европа
Бренд Име:
TZ
Материјал:
Кристално
Тема:
Спорт
кристално јасна paperweight:
кристал со 3d играч на голф
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Јасно
Обликот:
коцка
Уметност:
Полиран
Големина:
5*5*8cm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти