.

.

New
керамички мали цвеќиња зајакот дома декор занаети соба декорација градина украси порцелански животинско фигурини свадба декорација

керамички мали цвеќиња зајакот дома декор занаети соба декорација градина украси порцелански животинско фигурини свадба декорација

DEN 1859.52

Стока
Достапно.


Големина : L : 8.5 CM W : 8 CM H : 6.5 СМ

Детали

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Животните
Бренд Име:
blankpaper
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
rm052
Свеж

Избор на клиенти