.

.

New
10 Унца Тиркизна Падна Камења Природни Скапоцени Камења Кристали Исцелување Карпи W3059

10 Унца Тиркизна Падна Камења Природни Скапоцени Камења Кристали Исцелување Карпи W3059

DEN 906.24

Стока
Достапно.

10 Унца Тиркизна Падна Камен Aprox. 0.39"(1cm) во најдолго димензија Тиркизна е исто така се поврзани со среќа Совршен за Wicca, Реики, и Енергија Кристал Исцелување ве Молиме овозможи варијации како што секој камен е уникатна

Детали

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
Свеж

Избор на клиенти