.

.

New
Имитација jade snuff шише стакло практични рака-насликани во пастелни цвеќиња сликарство двоен годишен риба имитација антички miscellane

Имитација jade snuff шише стакло практични рака-насликани во пастелни цвеќиња сликарство двоен годишен риба имитација антички

DEN 1124.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ви послужи. Ние ќе одиме да Хонгконг со авион парцела или е-маил за да ви. Нејзините најбезбедно и најбрз mail услугата во кина. Ова е многу добра рака; проектот целосно го отелотворува иновативен дух и брилијантен култура. Пратката и трансфер По приемот на плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1 да 2 дена. Услуги на клиентите : ве Молиме слободно да ми кажете што имате, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Повратни информации : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè совршен. Други земји обично се бара да испорача 20-35 дена на бизнис. Големата уметност богатства! Ова е многу исклучителна занаетот. Но, работите понекогаш се случи. Сите предмети се во мојата продавница промоции, и нашата цел е да се вратите во нашите продавници или препорачуваме ни за вас! Ние продаваме сите предмети во оригиналниот напис. Wnow мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!e соберат нивните лични колектори. Па ако понудата на проектот и плати. Ние имаме продавници во Кина. Јас се надевам дека ако ние се справи со никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Се надеваме дека ќе може да ги исполни вашата нарачка 100% . сега мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!
.

Детали

Тема:
Маскота
Стил:
Античкиот Имитација
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти