.

.

New
бесплатен превозот 5 Гости Свадба знак Златен и Сребрен Сјај Свадба Оркестарот Свадба Г-дин & Г-ѓа

бесплатен превозот 5 Гости Свадба знак Златен и Сребрен Сјај Свадба Оркестарот Свадба Г-дин & Г-ѓа

DEN 959.52

Стока
Достапно.


Гости Знак Златен сјај Г-ѓа свадба маса декорација на сликата
Оваа Картички знак е внимателно да се намали од 1/2" дебела Мебел одделение иверица. Овие се произведени од внимателно, така што добар квалитет на намалување се постигнува. Откако сечење е завршена било мало недостатоци се отстранети од пескарење. Тие се големи или како ѕид виси или како свадба или ангажирање фото проп.
Секој објект е рачно изработени по нарачка доаѓа во. Ова ја прави една за тебе, за тебе. Никој друг не ќе имате само како твое. Со тоа, рече, се разбере дека твое ќе се разликува малку од сликата како твое се уште не се направени.
♥Количина :
1 "Гости" Обоен во боја на вашиот избор
♥Сјајот Опција
Знакот е насликан во одбраната боја, боја и сјај се нанесува на лицето. Вишокот е отстранет по лекување, но мали количини на сјајот може да падне за време на ракување. Вознемирувачки не е изведена на Злато, Сребро, или Сјајот завршува
♥Мерења :
5" Високо
19" Wide
♥Материјал :
1/2 дебели Мебел одделение пвц

Детали

Стил:
Европа
Материјал:
ПВЦ
Тема:
писма
Свеж

Избор на клиенти