.

.

New
PINJEAS Претендираат Игра Чај поставени Дрвени Образовна Дејност Алчни Montessori Деца Учење Игра Валдорф Инспириран Играчка

PINJEAS Претендираат Игра Чај поставени Дрвени Образовна Дејност Алчни Montessori Деца Учење Игра Валдорф Инспириран Играчка

DEN 1413.00
DEN 1883.52

Стока
Достапно.


МАТ : буковата
{БЕЛЕШКА} : 1.Unpainted дрво бука плоча треба да одржува со масло,не може да се натопени и сончева светлина. 2.Природно дрво може да има различна текстура(како дожд текстура),црн минерал линија,полиран не парична казна,печатење недостасува итн.но, се уште може да се користи! Ако имате било какви прашања или сакате голема количина,добредојдовте да контактирате со нас!

Детали

Бренд Име:
PINJEAS
Материјал:
Дрво
Стил:
Јапонија Стил
Свеж

Избор на клиенти