.

.

New
(60pcs/Многу) 33mmx 50mm Дома Декор DIY Природни Дрвени Круна Занаети Модерна Уметност-Карта во донесувањето Одлуки Селски Дрво Симпатична Свадба Украси

(60pcs/Многу) 33mmx 50mm Дома Декор DIY Природни Дрвени Круна Занаети Модерна Уметност-Карта во донесувањето Одлуки Селски Дрво

DEN 426.72

Стока
Достапно.

Големина : 33mm*50mm 60pcs/торба
Отсечени Од 2mm Дебело Дрво Забелешка : големини се мерат со wingspan.

Детали

Бренд Име:
MissBFM
Стил:
Модерна
Тема:
Архитектура
Материјал:
Дрво
Стил:
мозаик
Свеж

Избор на клиенти