.

.

New
10pcs Симпатична Смола Розова Виножито Срцето Облак Flatback Cabochon DIY Коса Поклон Центар Декорација,28*35mm

10pcs Симпатична Смола Розова Виножито Срцето Облак Flatback Cabochon DIY Коса Поклон Центар Декорација,28*35mm

DEN 105.12

Стока
Достапно.

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Детали

Стил:
Европа
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Ywbeads
Свеж

Избор на клиенти