.

.

New
среќен кинеската народна бронза gilt богатство Рипка риби animal среќен статуа

среќен кинеската народна бронза gilt богатство Рипка риби animal среќен статуа

DEN 3417.00
DEN 3839.52

Стока
Достапно.

Ве молиме ни e-mail Прво, пред да замине 1 ѕвезда и 2-3 ѕвезда лошо повратни информации . Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина.добредојдовте во мојата продавница Опис големина 19 cm * / 7. EMS Обично тоа ќе се земе 8-18 работни дена да пристигнат . Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење.

Детали

Стил:
Народната Уметност
Материјал:
Бакар
Тема:
Животните
Употреба:
Декорација & Collection & Подарок
Свеж

Избор на клиенти