.

.

New
20pcs 12mm мини плоштад Стакло свет меур стаклени ампули DIY стакло сакаат шише ѓердан стаклена купола покрие тегли шарм модел оркестарот

20pcs 12mm мини плоштад Стакло свет меур стаклени ампули DIY стакло сакаат шише ѓердан стаклена купола покрие тегли шарм модел

DEN 1217.00
DEN 1281.12

Стока
Достапно.

стакло шишенцето големина : 12*12mm
20pc/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Детали

Стил:
Модерна
Тема:
Цвет
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти