.

.

New
flatback смола,Мешана смола зеленчук и овошје.Смола Flatback Cabochon за телефон/накит декорација,DIY,Бесплатен превозот!

flatback смола,Мешана смола зеленчук и овошје.Смола Flatback Cabochon за телефон/накит декорација,DIY,Бесплатен превозот!

DEN 120.00

Стока
Достапно.

Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20-55 работни дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.0394 инчен 1inch=25. Купувачот најрано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ние можеме да работиме заедно за да го реши тоа.
Превозот
1.сите видови на DIY
Плаќање
1.
Материјал : смола
големина : 10-43mm
конверзија : 1mm=0. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики. Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврден (ве молиме да се разбере понекогаш некои објектот не мора акции, кои ќе потрае неколку дена и повеќе). Ние прифаќаме alipay тука. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.4 mm
Боја : како на сликата
Објектот useage : широко се користи во разубавувањето . Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, изгребани, штета по употребата и така натаму.телефон декорација . Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни повратни информации. Ви благодариме за разбирањето!
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ! ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

боја:
10pcs, 50pcs, 30pcs
Материјал:
Смола
Стил:
Вештачки
Тема:
Љубов
Свеж

Избор на клиенти